Služby / Výroba ložných ploch

Výroba ložných ploch

Výroba ložných ploch

V Autocentru LB Automobile provádíme individuální přestavby nákladních částí užitkových automobilů. Výroba ložných ploch zahrnuje montáže ochranných dřevěných bočnic, protiskluzové podlahy, kompletní výdřevy nákladních prostorů, boční úchyty, držáky nebo aplikace speciálních materiálů proti poškození.

Výdřeva nákladního prostoru, upravené ložné plochy a další úpravy rozšiřují uplatnění užitkového vozidla a poskytují svému majiteli maximální komfort při provozu vozidla, přepravě, nakládce a vykládce zboží. Výroba ložných ploch se vždy řídí požadavky zákazníka, včetně výběru použitých materiálů a barevné úpravy. Snažíme se našim zákazníkům vyhovět jak v kvalitě, tak i v ceně. Výroba ložné plochy vozidla je vždy individuální, na míru dle typu vozidla a přání zákazníka.

Klademe důraz na kvalitu provedené práce a na její zpracování. Naše výroba ložných ploch proto splňuje nejen funkční, ale i estetické požadavky. Díky našim dlouholetým zkušenostem a praktickým znalostem užitkových automobilů dokážeme přizpůsobit Vaše vozidlo náročným podmínkám užitkového provozu, zvýšit ochranu proti poškození a prodloužit tak jeho životnost.

On-line rezervační systém pro
přezutí pneumatik


On-line rezervační systém pro
servis klimatizace


Uskladnění pneumatik

Pneuservis akce 2024

TUV NORD

Certifikát kvality služeb pro náš autobazar a autoservis

 

LB Automobile

Dobronická 635
Praha 4 - Kunratice

 
OTEVŘENO

PO - PÁ 8:00 - 18:00
SO 8:00 - 18:00
 

PNEUSERVIS

PO - PÁ 8:00 - 18:00
SO 8:00 - 18:00
 

 

On-line rezervační systém pro přezutí pneumatik >>

 

Autoservis Praha

Příběh autocentra LB Automobile začíná v roce 1995, kdy jsme začali opravovat i prodávat osobní a užitkové vozy. Každým rokem jsme zvyšovali kvalitu nabízených služeb a počet aut v nabídce autobazaru.

V současné době naše autocentrum nabízí kompletní služby jako je autoservis Praha 4, pneuservis Praha 4 a měření emisí ME pro vozidla různých značek. Máme moderní zázemí a používáme originální autodíly. O vaše auto bude pečovat tým zkušených mechaniků i kvalifikovaných odborníků na diagnostiku.

Prodej kvalitních pneumatik světových značek on-line za nízké ceny.

Více informací o firmě
LB Automobile

 

Prodej pneu Praha 4