Servis, plnění a čištění klimatizace

Uplynulo od posledního servisu vaší autoklimatizace více než 6 měsíců? Čeká vás jaro, jste alergici a vadí vám pyly a nepříjemný zápach ve vozidle? Nechte si v autoservisu LB Automobile vyčistit, zkontrolovat a doplnit klimatizaci ve vašem vozu. Provádíme základní údržbu, odborný servis i složitější opravy. Díky tomu si můžete užívat příjemnějšího cestování v každém počasí a období bez starostí.

4 důvody, proč si oblíbíte naše službyServis a plneni klimatizace

 • O vaši autoklimatizaci se postaráme kompletně. Každý den z našeho autoservisu odjíždí zákazníci s doplněnou, vyčištěnou a udržovanou klimatizací. Na svých cestách tak mají vždy optimální teplotu bez zápachů i zdraví škodlivých bakterií, které jsou ve vozidle.
 • Ekologická chladiva R134a a moderní přístroje značky Valeo zaručují profesionální úroveň čištění a plnění klimatizace. Veškeré práce navíc máme hotové v krátkých termínech – základní servis klimatizace trvá přibližně 60 minut podle objemu náplně a závady systému.
 • Vašemu vozu se můžeme věnovat 6 dní v týdnu. Pondělá až pátek od 8.00 do 18.00 h, v sobotu do 13.00 h. Menší opravy a práce provádíme na počkání. Navíc nabízíme i expres služby bez objednání a to i v sobotu do 13.00 h. Čekání vám zpříjemní drobné občerstvení včetně italské a brazilské kávy zdarma.
 • Díky pravidelné údržbě klimatizace snižujeme riziko poruchy. Dezinfekcí ozonem také odstraníme zápach, který způsobují bakterie, viry a plísně uvnitř vozu. Odhalením netěsností snížíme náklady na údržbu klimatizace, její opotřebení a následnou cenu opravy.

Udržujte autoklimatizaci v dobrém stavu a bez zápachuServis a plneni klimatizace

Stejně jako ostatní systémy v autě vyžaduje klimatizace pravidelnou a odbornou péči. Prodloužíte tak životnost celého systému, snížíte riziko poruchy, zbavíte se nepříjemného zápachu a ochráníte zdraví všech cestujících před škodlivými mikroorganismy nebo plísněmi, které jsou ve vozidlech. Vyčištění systému a výměnu filtru doporučujeme provádět pravidelně 2× ročně, výměnu oleje a chladiva nejméně jednou za rok. Servis klimatizace by měl zahrnovat také kompletní dezinfekci systému klimatizace včetně dezinfekce interiéru celého vozu.

Jaké služby nabízíme a zajišťujeme pro klimatizaci vašeho vozu?

 • Odsátí a recyklace starého chladiva ze systému klimatizace a jeho následná likvidace
 • Vyčištění klimatizace od nečistot a škodlivých mikroorganismů (dezinfekce ozonem)
 • Aplikace kontrastní UV látky pro odhalení netěsností
 • Kontroly těsnosti klimatizace a detekce úniků chladiva
 • Plnění klimatizací speciálním olejem (dle typu vozu) a chladivem R134a
 • Dezinfekce ozonem vzduchových průduchů v autě
 • Výměny kabinových (pylových) filtrů
 • Opravy zjištěných vad a netěsností systému klimatizace
 • Výměny řemenů, chladičů, kompresorů a jiných dílů klimatizace
 • Doplnění oleje a chladiva

Servis a plneni klimatizaceNaši technici pravidelně absolvují odborná školení a zkoušky zaměřené na autoklimatizace, které nařizují směrnice a normy EU ze dne 17. května 2006 o emisních a klimatizačních systémech motorových vozidel.

Kolik stojí servis, údržba a čištění klimatizace?

 • Servis autoklimatizace včetně oleje: 990 Kč + 21 % DPH, 1.198 Kč s 21 % DPH
 • Chladivo 1 g: 2 Kč + 21 % DPH, 2,42 Kč s 21 % DPH
 • Dezinfekce klimatizace a odstranění zápachu: 390 Kč + 21 % DPH, 472 Kč s 21 % DPH
 • AKCE - Dezinfekce klimatizace a interiéru vozu ozonem: 495,50 Kč + 21 % DPH, 600 Kč s 21 % DPH

Servis a plneni klimatizace

Nabízíme i 100% účinné ozonové čištění

V současnosti neexistuje žádný virus ani bakterie, které by odolaly čištění ozonem. Tato nejnovější technologie se používá v lékařství i k dezinfekci autoklimatizací a interiérů vozidel. Ozon má silné dezinfekční a oxidační schopnosti. Díky tomu rychle a spolehlivě likviduje i velmi odolné druhy nebo formy mikroorganizmů, na které chlor a jiné dezinfekce nestačí. Ozon fakticky zničí vše, co škodí lidskému organismu. Alergici navíc konečně zažijí pocit pohodového cestování a zdravého dýchání bez starostí.

Servis a plneni klimatizace

 • Ozon okamžitě likviduje všechny bakterie, houby, plísně a kvasnice, které způsobují zápach. Navíc si poradí také s nebezpečnými viry.Ozonová dezinfekce jako jediná zbaví interiér vozu také zápachu od cigaret, kouře, zvířat, nafty nebo benzínu. Proniká také do všech skulin, plastů, průduchů, skrytých míst, kam se za běžného čištění není možné dostat, včetně potahů, sedadel, prostoru ložné plochy a kufru.
 • Vůně do auta, různé deodoranty a levné visící „stromečky“ zdroje zápachu (bakterie, plísně nebo kvasnice) neodstraňují – pouze je zamaskují příjemnější vůní. Pokud se u vás objevují potíže jako například podráždění očí, bolení hlavy, pálení v krku a nutkání ke kašli, je nejvyšší čas provést dezinfekci klimatizace ozonem a interiéru vašeho vozu.

 

Pravidelné dezinfekce ozonem jsou důležité zejména pro alergiky nebo osoby, které mají dispozice k alergickým projevům. Pokud se u vás takové reakce neobjevují, myslete na ostatní osoby, které cestují s vámi – po ozonovém čištění bude jízda vaším autem pro malé děti i alergiky příjemnější a pohodlnější.

Kdy nás můžete navštívit?

Přijeďte na vyčištění, servis a doplnění klimatizace do servisu LB Automobile. Máme otevřeno všední dny od 8.00 do 18.00 h., v sobotu od 8.00 do 13.00 h. Najdete nás na adrese Dobronická 635, Praha 4 – Kunratice. Pokud chcete zjistit, kdy máme nejbližší volný termín, zavolejte na 241 711 643 nebo 602 246 247. Můžete také napsat na náš e-mail.

 

Chci se objednat do servisu klimatizace

On-line rezervační systém pro
přezutí pneumatik


On-line rezervační systém pro
servis klimatizace


Uskladnění pneumatik

Pneuservis akce 2024

TUV NORD

Certifikát kvality služeb pro náš autobazar a autoservis

 

LB Automobile

Dobronická 635
Praha 4 - Kunratice

 
OTEVŘENO

PO - PÁ 8:00 - 18:00
SO 8:00 - 18:00
 

PNEUSERVIS

PO - PÁ 8:00 - 18:00
SO 8:00 - 18:00
 

 

On-line rezervační systém pro přezutí pneumatik >>

 

Autoservis Praha

Příběh autocentra LB Automobile začíná v roce 1995, kdy jsme začali opravovat i prodávat osobní a užitkové vozy. Každým rokem jsme zvyšovali kvalitu nabízených služeb a počet aut v nabídce autobazaru.

V současné době naše autocentrum nabízí kompletní služby jako je autoservis Praha 4, pneuservis Praha 4 a měření emisí ME pro vozidla různých značek. Máme moderní zázemí a používáme originální autodíly. O vaše auto bude pečovat tým zkušených mechaniků i kvalifikovaných odborníků na diagnostiku.

Prodej kvalitních pneumatik světových značek on-line za nízké ceny.

Více informací o firmě
LB Automobile

 

Prodej pneu Praha 4