Kompletní servis pro automobily všech značek

Potřebujete opravit auto, diagnostikovat závadu, zkontrolovat jeho stav nebo namontovat nové příslušenství? Zastavte se v autoservisu LB automobile Praha 4. Zajišťujeme pro vás kompletní servis osobních a užitkových vozů všech značek.

Náš servis se o vás kompletně postará bez ohledu na to, zda vlastníte jedno vozidlo nebo disponujete rozsáhlým vozovým parkem. Nabízíme vše od běžné údržby, přes garanční kontroly až po odstranění následků dopravní nehody včetně zapůjčení náhradního vozidla po dobu opravy.

Jsme servis značky Ford a autorizovaný partner značky Castrol, patříme mezi členy Ford Service Clubu v České republice č.126CZ088. Koncept Castrol Service Plus zahrnuje použítí prémiových maziv vhodné technické specifikace se zkušenostmi světové značky.

5 důvodů, proč si oblíbíte náš autoservisAutoservis

 • Profesionální služby zajišťujeme od roku 1995, kdy jsme naši firmu založili. Každý den od nás spokojeně odjíždí mnoho motoristů. Převážná většina zákazníků navíc využívá našich služeb opakovaně a doporučují naše služby dalším zákazníkům a přátelům.
 • Neobejdete se bez auta ani jeden den? Jako naši zákazníci zůstanete mobilní. Během opravy vozu vám totiž můžeme zapůjčit náhradní vozidlo za přijatelné ceny. Využijte pickup servis.
 • Máme moderní vybavení autoservisu a používáme originální autodíly od našich VIP dodavatelů Ford Motorcraft CZ, Elit CZ a dalších, se kterými spolupracujeme jak v ČR, tak v zemích EU a na které je spolehnutí. O váš vůz se postará tým kvalifikovaných a certifikovaných mechaniků našeho autoservisu.
 • Zajišťujeme špičkový servis za přijatelné ceny. Máme rozsáhlé zkušenosti a jezdíme na odborná školení od firem Ford CZ, Bosch CZ, Elit CZ a dalších. Naše kvality potvrzují spokojení zákazníci, recenze i získané certifikáty.
 • Specializujeme se na značky Ford, Volkswagen a další. Nabízíme také prodej originálních náhradních dílů Ford Motorcraft a kompletní sortiment originálních náhradních dílů od společnosti Elit CZ. Díky objemu prodeje jsme VIP prodejci a jsme v partnerské VIP servisní síti společnosti partner Elit CZ pro Prahu 4. Menší opravy provádíme na počkání včetně diagnostiky vozidel. Navíc nabízíme i expres služby bez objednání také v sobotu do 13.00 h.

 

Jsme členy Ford Service Clubu v ČR Autoservis

Máte v garáži nebo před domem zaparkovaný automobil značky Ford? Navštivte náš servis na Praze 4, kde budeme vašemu vozu věnovat tu nejlepší péči. Staňte se našimi zákazníky a využijte sezónních akcí, které máme pro vás každoročně připravené.

Nabízíme servisní prohlídky, odbornou údržbu a opravy včetně diagnostiky na nejmodernějším zařízení Ford IDS. Jsme členy Ford Service Clubu (členské registrační číslo 126CZ 088) a prodejcem originálních autodílů značky Ford Motorcraft.

 

Kompletní servis pro osobní i užitkové vozyAutoservis

 • Běžné a  rozsáhlé opravy automobilů všech značek
 • Karosářské, lakýrnické a mechanické práce včetně opravy karosérií metodou PDR bez lakování (ideální pro odstranění parkovacích důlků,  důlků na střeše od šišek a kaštanů nebo třeba promáčklin od parkování)
 • Výměny a opravy dílů motoru, spojky, převodovky a výfukového systému
 • Diagnostika vozidel Ford na nejmodernějším zařízení Ford IDS (Integrated Diagnostic System)
 • Diagnostika vozidel VW, Škoda a Seat, originální diagnostika vozidel Super VAG
 • Univerzální diagnostika Bosch KTS pro všechny značky a typy vozidel
 • Údržba, opravy, plnění a čištění klimatizací různých značek včetně dodání náhradních dílů
 • Autosklo servis (výměny čelních skel a tažných zařízení a doplňků)
 • Montáže mechanického zabezpečovacího zařízení Defend Lock, Construct
 • Instalace handsfree sad, PDC systémů a elektronických zabezpečovacích systémů včetně satelitních vyhledávačů a speciálních alarmů
 • Příprava a provedení technické kontroly (STK) včetně měření emisí (ME)
 • Výměny provozních kapalin a náplní
 • Prodej příslušenství, značkových olejů (Castrol, Ford, Shell, BP, Mobil,Valvoline) a originálních dílů Ford pro osobní a užitková vozidla
 • Kompletní pneuservis PKW + LKW, uskladnění sezónních pneu, mytí sad ráfků a ALU kol
 • Prodej letních a zimních pneumatik a ráfků za akční ceny jak pro osobní, tak užitkové automobily
 • Dezinfekce interiéru ozónovým čištěním (mikrobiologická desinfekce vozu)
 • Ruční mytí a čištění vozidel značkovou autokosmetikou RIWAX nebo KIMICAR (interiér i exteriér), extrémní mytí strojů a těžké technik
 • Kompletní likvidace pojistných událostí včetně spolupráce s pojišťovnou
 • Výroba bočních zabezpečení pro ložné plochy (výdřevy, protiskluzové podlahy, úchyty materiálu a jiné)
 • Prodej střešních nosičů a boxů Thule

V rámci individuálního přístupu ke každému zákazníkovi nabízíme v případě servisu pro více vozidel možnost uzavření rámcové smlouvy s nastavením podmínek a cen na míru u všech poskytovaných služeb.

Kdy nás můžete navštívit?

Zastavte se v našem autoservisu a dopřejte svému vozidlu profesionální péči. O váš vůz se spolehlivě postaráme a dáme mu tu nejlepší péči. To vše za použití nejmodernějšího vybavení a pomocí zkušeností našich mechaniků. Máme otevřeno od pondělí do pátku v čase: 8.00–18.00 h., v sobotu od 8.00-13.00h. LB Automobile najdete na adrese Dobronická 635, Praha 4 – Kunratice. Pokud chcete zjistit, kdy máme nejbližší volný termín, zavolejte na 241 711 643 nebo 602 246 247. Můžete také napsat na náš e-mail.


Chci se objednat do servisu

On-line rezervační systém pro
přezutí pneumatik


On-line rezervační systém pro
servis klimatizace


Uskladnění pneumatik

Pneuservis akce 2024

TUV NORD

Certifikát kvality služeb pro náš autobazar a autoservis

 

LB Automobile

Dobronická 635
Praha 4 - Kunratice

 
OTEVŘENO

PO - PÁ 8:00 - 18:00
SO 8:00 - 18:00
 

PNEUSERVIS

PO - PÁ 8:00 - 18:00
SO 8:00 - 18:00
 

 

On-line rezervační systém pro přezutí pneumatik >>

 

Autoservis Praha

Příběh autocentra LB Automobile začíná v roce 1995, kdy jsme začali opravovat i prodávat osobní a užitkové vozy. Každým rokem jsme zvyšovali kvalitu nabízených služeb a počet aut v nabídce autobazaru.

V současné době naše autocentrum nabízí kompletní služby jako je autoservis Praha 4, pneuservis Praha 4 a měření emisí ME pro vozidla různých značek. Máme moderní zázemí a používáme originální autodíly. O vaše auto bude pečovat tým zkušených mechaniků i kvalifikovaných odborníků na diagnostiku.

Prodej kvalitních pneumatik světových značek on-line za nízké ceny.

Více informací o firmě
LB Automobile

 

Prodej pneu Praha 4