Diagnostika Ford IDS, Bosch KTS a Super VAG

Má váš automobil poruchu na elektronice nebo jen chcete zkontrolovat jeho stav? V servisu LB Automobile Praha 4 váš vůz napojíme na moderní autodiagnostiku a odhalíme různé poruchy i skryté závady, které trápí nebo omezují vaše vozidlo v provozu. Navíc se vyhnete opakovaným opravám a výměně dílů naslepo. Využíváme profesionální diagnostické systémy Ford IDS, Bosch KTS a Super VAG.

Diagnostika Ford

4 důvody, proč si oblíbíte naše služby

  • Pro autodiagnostiku využíváme systém Ford IDS, který umožňuje prověřit kompletní stav elektroniky v osobních i užitkových vozech. Máme ale k dispozici také diagnostiku Bosch KTS 540 a diagnostiku koncernu super VAG-COM (Audi, Škoda, VW a Seat).
  • Díky systému Ford IDS je naše diagnostika velmi přesná a podrobná. Odhalíme současné i potenciální poruchy a změníme nastavení dle potřeby. Pomůžeme vám tak snížit náklady na údržbu vozu a zjištěné závady rovnou opravíme v našem autoservisu.
  • Naši odborníci na diagnostiku pravidelně navštěvují školení od společnosti Ford MOTOR COMPANY. Protože máme bohaté znalosti a zkušenosti, snadno odhalíme také závady, které se objevují pouze občas a je velmi obtížné je zjistit.
  • Vašemu vozu se můžeme věnovat 6 dní v týdnu, od pondělí do pátkuod 8.00 do 18.00 h, v sobotu od 8.00 do 13.00 h. Menší opravy a práce provádíme na počkání. Navíc nabízíme i expres služby bez objednání a to i v sobotu do 13.00 h. Čekání vám zpříjemní drobné občerstvení včetně italské a brazilské kávy zdarma pro naše zákazníky.

Jsme servisem značky Ford, členem Ford Service Clubu č.126CZ088 a prodejcem originálních náhradních dílů pro vozy této značky.

Jak bude probíhat diagnostika vašeho vozu?

Diagnostika FordVozidlo připojíme na moderní Ford IDS diagnostiku, která zajistí spojení s elektronickým systémem automobilu. Během chvilky tak zjistíme vše důležité o jeho stavu. Po připojení do diagnostického konektoru totiž lze přečíst informace o závadách, měnit nastavení a sledovat různé hodnoty. Dále zajistí diagnostika test aktivních členů, ABS i elektrických obvodů, čtení paměti závad, kalibraci tachometru a mnoho dalšího. Zjištěné závady navíc rovnou opravíme v našem autoservisu.

Seznamte se s výhodami Ford IDS

Ford IDS (Integrated Diagnostic System) umožňuje číst informace o vozu, stavu elektroniky nebo jednotlivých závadách. Jeho hlavní výhodou je rychlost a přesnost detekce. Navíc je to jediný diagnostický systém schválený pro autorizované servisy Ford v Evropě. Ford IDS také splňuje všechny požadavky na moderní servis automobilů. Zaručuje tak profesionální péči o váš vůz.

  • Diagnostika FordVysoká rychlost diagnostiky, maximální přesnost a podrobné výsledky
  • Integrace nejnovější aplikace ETIS pro detailní diagnostiku
  • Moderní zařízení, které snižuje riziko opakovaných oprav
  • Větší flexibilita při opravách a výměně komponentů
  • Komunikace se sítí Ford CDS

Kdy nás můžete navštívit?

Naplánujte si cestu do našeho autoservisu a nechte prověřit své auto moderní diagnostikou. Máme otevřeno od pondělí do pátku od 8.00 do 18.00 h., v sobotu od 8.00 do 13.00 h. Najdete nás na adrese Dobronická 635, Praha 4 – Kunratice. Pokud chcete zjistit, kdy máme nejbližší volný termín, zavolejte na 241 711 643 nebo 602 246 247. Můžete také napsat na náš e-mail.

 

Chci se objednat na IDS diagnostiku

On-line rezervační systém pro
přezutí pneumatik


On-line rezervační systém pro
servis klimatizace


Uskladnění pneumatik

Pneuservis akce 2024

TUV NORD

Certifikát kvality služeb pro náš autobazar a autoservis

 

LB Automobile

Dobronická 635
Praha 4 - Kunratice

 
OTEVŘENO

PO - PÁ 8:00 - 18:00
SO 8:00 - 18:00
 

PNEUSERVIS

PO - PÁ 8:00 - 18:00
SO 8:00 - 18:00
 

 

On-line rezervační systém pro přezutí pneumatik >>

 

Autoservis Praha

Příběh autocentra LB Automobile začíná v roce 1995, kdy jsme začali opravovat i prodávat osobní a užitkové vozy. Každým rokem jsme zvyšovali kvalitu nabízených služeb a počet aut v nabídce autobazaru.

V současné době naše autocentrum nabízí kompletní služby jako je autoservis Praha 4, pneuservis Praha 4 a měření emisí ME pro vozidla různých značek. Máme moderní zázemí a používáme originální autodíly. O vaše auto bude pečovat tým zkušených mechaniků i kvalifikovaných odborníků na diagnostiku.

Prodej kvalitních pneumatik světových značek on-line za nízké ceny.

Více informací o firmě
LB Automobile

 

Prodej pneu Praha 4