Ruční mytí vozidel a čištění interiéru

Chcete nechat vyčistit exteriér a interiér svého osobního nebo užitkového vozu? Potřebujete reprezentovat a udělat dobrý dojem? Máte rádi svěží vůni automobilu, který právě prošel důkladným čištěním interiéru i exteriéru a tepováním mokrou cestou včetně dezinfekce? Naplánujte si cestu do autoservisu LB Automobile Praha 4 Kunratice. Zajišťujeme ruční mytí osobních i užitkových vozů, strojů a těžké techniky, speciální techniky, lodí, motorek a skútrů.

6 důvodů, proč si oblíbíte naše služby

 • Důkladně vyčistíme exteriér a interiér vašeho automobilu. Na přání zajistíme i tepování mokrou cestou speciálním tepovacím strojem od firmy Förch. Pomůžeme vám tak udělat dobrý dojem na obchodní partnery, zákazníky i všechny ostatní, kteří ocení vzhled čistého a udržovaného vozu. Naše ruční mytí vozidel je ideální také pro zvláštní a slavnostní příležitosti, kdy na vzhledu vozu záleží více než obvykle a kvalitně umytý vůz udělá dobrý dojem.
 • Kompletní mytí vám mimo jiné pomůže prodat vaše auto za lepší cenu. Oproti konkurenci, která nabízí stejný nebo podobný automobil, tak budete o krok napřed. Dokonalý vzhled totiž podpoří celkový dojem zájemce, a zvýší tak vaše šance na uzavření obchodu a zdárný prodej vozu, který nabízíte.
 • Nabízíme ruční mytí i čištění aut a kompletní péči o vzhled vozidel všech značek. Vybírat si můžete z celkem 8 programů čištění a mytí vozidel a dalších programů přidaných služeb. Navíc poskytujeme i doplňkový servis jako například údržbu klimatizací, dezinfekci ozonem celého interiéru, tepování interiérů mokrou cestou, konzervace a renovace laku autokosmetikou Riwax nebo 3M a mnoho dalších služeb, které oživí a rozjasní lak vašeho vozu.
 • Pečlivé ruční mytí zajišťujeme pro osobní vozy všech značek, užitková i OFF-ROAD vozidla, stroje a těžkou techniku včetně speciální techniky, lodí, motorek a skútrů .
 • Používáme vysoce kvalitní švýcarskou autokosmetiku Riwax a italskou autokosmetiku Kimicar. Zářivý vzhled a maximální čistota interiérů je tak zaručena. Kvalitní kosmetika a přípravky navíc zajišťují dlouhodobý účinek použité kosmetiky na jednotlivé části vozu.
 • Ruční mytí vozů poskytujeme 6 dní v týdnu (kromě neděle) od 8.00 do 18.00 h, v sobotu od 8.00 do 13.00 h. na adrese Dobronická 635, Praha 4 Kunratice. Nabízíme také expres služby bez objednání a to i v sobotu do 18.00 h. Čekání na mytí a čištění vám navíc zpříjemníme nabídnutím drobného občerstvení včetně italské a brazilské kávy, kterou vám připravíme.

Pečujte o vzhled svého automobilu

Vzhled auta vypovídá o jeho majiteli víc, než si myslíte. Proto doporučujeme provádět čištění vozu a jeho mytí 2–4 × za měsíc. Pokud si chcete ušetřit starosti s pravidelnou údržbou, nechte tuto práci na nás. Rádi se postaráme o perfektní vzhled vašeho auta podle programu, který si vyberete, případně podle požadavku a přání na provedené mytí a čištění vašeho vozu. Díky pravidelnému čištění interiéru se navíc budete při cestování cítit příjemně a spokojeně. Váše cestování tak bude mnohem pohodovější.

Kolik stojí ruční mytí a čištění?

 1. Program 1 – Ruční a tlakové mytí vozu.
  230,- Kč + 21% DPH, 279,- Kč s 21% DPH
 2. Program 2 – Ruční a tlakové mytí, vysušení karoserie a vnitřních hran dveří.
  340,- Kč + 21% DPH, 412,- Kč s 21% DPH
 3. Program 3 – Ruční a tlakové mytí vozu, disků a podběhů, vnitřních hran dveří, vysušení karoserie, vyčištění oken a světlometů, vyluxování interiéru, odstranění zbytků zaschlého hmyzu a ostatních nečistot.
  570,- Kč + 21% DPH, 690,- Kč s 21% DPH
 4. Program 4 – Ruční a tlakové mytí vozu, disků a podběhů, vnitřních hran dveří, vysušení karoserie, vyčištění oken a světlometů, vyluxování interiéru a zavazadlového prostoru, odstranění zbytků zaschlého hmyzu a ostatních nečistot, konzervace přístrojové desky, ošetření kol, provonění parfémem.
  790,- Kč + 21% DPH, 956,- Kč s 21% DPH
 5. Program 5 – Ruční a tlakové mytí vozu, disků a podběhů, vnitřních hran dveří, vysušení karoserie, vyčištění oken a světlometů, vyluxování interiéru a zavazadlového prostoru, odstranění zbytků zaschlého hmyzu a ostatních nečistot, konzervace přístrojové desky a vnitřních plastů, ošetření kol, vyčištění a konzervace venkovních plastů a pryžových dílů vozu, provonění parfémem.
  1.050,- Kč + 21% DPH, 1.271,- Kč s 21% DPH
 6. Program 6 – Ruční a tlakové mytí vozu, disků a podběhů, vnitřních hran dveří, vysušení karoserie, vyčištění oken a světlometů, vyluxování interiéru a zavazadlového prostoru, tepování textilních sedaček, odstranění zbytků zaschlého hmyzu a ostatních nečistot, konzervace přístrojové desky a vnitřních plastů, ošetření kol, vyčištění a konzervace venkovních plastů a pryžových dílů vozu, provonění parfémem.
  2.480,- + 21% DPH, 3.001,- s 21% DPH
 7. Program 7 – Ruční a tlakové mytí vozu, disků a podběhů, vnitřních hran dveří, vysušení karoserie, vyčištění oken a světlometů, vyluxování interiéru a zavazadlového prostoru, odstranění zbytků zaschlého hmyzu a ostatních nečistot, konzervace přístrojové desky a vnitřních plastů, ošetření kol, vyčištění a konzervace venkovních plastů a pryžových dílů vozu, renovace a konzervace laku včetně ochrany UV 3M profiline, účinná ochrana laku na 12 měsíců, provonění parfémem.
  3.150,- Kč + 21% DPH, 3.812,- Kč s 21% DPH
 8. Program 8 – Ruční a tlakové mytí vozu, disků a podběhů, vnitřních hran dveří, vysušení karoserie,vyčištění oken a světlometů, vyluxování interiéru a zavazadlového prostoru, tepování interiéru celého vozu, odstranění zbytků zaschlého hmyzu a ostatních nečistot, konzervace přístrojové desky a vnitřních plastů, ošetření kol, vyčištění a konzervace venkovních plastů a pryžových dílů vozu, renovace a konzervace laku včetně ochrany UV 3M profiline, účinná ochrana laku na 12 měsíců, provonění parfémem.
  4.950,- Kč + 21% DPH, 5.990,- Kč s 21% DPH

 

Přehled doplňkových služeb

 • Dezinfekce a odstranění zápachu z klimatizace (390,- Kč + 21% DPH, 472,- Kč s 21% DPH)
 • Tepování textilních sedaček (1 290,- Kč + 21% DPH, 1 561,- Kč s 21% DPH)
 • Tepování textilních sedaček, stropu vozu, výplní dveří a podlah (1 890,- Kč + 21% DPH, 2 287,- Kč s 21% DPH)
 • Čištění a napuštění kůže (690,- Kč + 21% DPH, 835,- Kč s 21% DPH)
 • Renovace a konzervace laku včetně ochrany UV 3M profiline, účinná ochrana laku na 12 měsíců (2 390,- Kč + 21% DPH, 2 892,- Kč s 21% DPH)
 • Demontáž a montáž sedaček z celého vozu (tepování textilních sedaček, kompletní tepování podlahy) pro osobní automobily (690,- Kč + 21% DPH, 835,- Kč s 21% DPH)
 • Nadměrné znečištění vozu přirážka až 50 %
 • OFF-ROAD a užitkové vozy přirážka 20 %
 • Mytí strojů a těžké techniky za individuální ceny dle rozsahu znečištění
 • Mytí a dezinfekce ložných ploch, chladicích a mrazicích vozů
 • Nadstandardní mycí služby

Mytí vozidel a jeho postup

Až bude vaše auto potřebovat ruční mytí a čištění, přijeďte do servisu LB Auto na Praze 4. Dáme vám vybrat z 8 programů, které se liší rozsahem a cenou včetně dalších doplňkových služeb, které jsou s mytím a údržbou vozidla spojeny. Podle zvoleného programu vám následně upřesníme dobu, kdy bude váš vůz hotový a připravený. Čekání vám zpříjemní nabídka drobného občerstvení včetně italské a brazilské kávy zdarma pro naše zákazníky, kterou vám připravíme. Navíc můžete využít nabídku náhradního vozidla po dobu mytí, cenu vám sdělíme na požádání.

Kdy nás můžete navštívit?

Nechte si umýt a vyčistit auto v servisu LB Automobile. Těšíme se na vás na adrese Dobronická 635, Praha 4 – Kunratice. Máme otevřeno každý všední den od pondělí do pátku v čase od 8.00 do 18.00 h, v sobotu od 8.00 do 13.00 h. Pokud vás zajímá, kdy máme nejbližší volný termín, zavolejte nám na 241 711 643 nebo 602 246 247. Můžete také poslat krátkou zprávu na náš e-mail.

 

Chci se objednat na mytí vozu

On-line rezervační systém pro
přezutí pneumatik


On-line rezervační systém pro
servis klimatizace


Uskladnění pneumatik

Pneuservis akce 2024

TUV NORD

Certifikát kvality služeb pro náš autobazar a autoservis

 

LB Automobile

Dobronická 635
Praha 4 - Kunratice

 
OTEVŘENO

PO - PÁ 8:00 - 18:00
SO 8:00 - 18:00
 

PNEUSERVIS

PO - PÁ 8:00 - 18:00
SO 8:00 - 18:00
 

 

On-line rezervační systém pro přezutí pneumatik >>

 

Autoservis Praha

Příběh autocentra LB Automobile začíná v roce 1995, kdy jsme začali opravovat i prodávat osobní a užitkové vozy. Každým rokem jsme zvyšovali kvalitu nabízených služeb a počet aut v nabídce autobazaru.

V současné době naše autocentrum nabízí kompletní služby jako je autoservis Praha 4, pneuservis Praha 4 a měření emisí ME pro vozidla různých značek. Máme moderní zázemí a používáme originální autodíly. O vaše auto bude pečovat tým zkušených mechaniků i kvalifikovaných odborníků na diagnostiku.

Prodej kvalitních pneumatik světových značek on-line za nízké ceny.

Více informací o firmě
LB Automobile

 

Prodej pneu Praha 4