Měření emisí (ME) a stanice technické kontroly (STK) Praha 4

Končí vám platnost technické kontroly (STK) a emisí (ME)? Pokud chcete vše vyřídit na jednom místě a bez zbytečného čekání a starostí, zamiřte do servisu LB Automobile Praha 4 ME Kunratice. Prověříme technický stav vašeho vozu, provedeme diagnostiku a opravíme případné nalezené závady. Zároveň změříme emise včetně zajištění technické kontroly STK.

Více o měření emisí (ME) a technické kontrole STK >>

Mereni emisi a STKCestujte bezpečně a bez starostí. Měříme emise benzínových (zážehových) motorů a dieselových (vznětových) motorů u osobních i užitkových automobilů do 3,5 t. Zabýváme se zajištěním technické kontroly vozidel všech běžných značek včetně prohlídky přestavených vozů, aut dovezených ze zahraničí a mimo zákonem nařízené intervaly. Naším partnerem je STK Kunratice. Vzhledem k časové náročnosti měření emisí a provedení STK doporučujeme váš vůz objednat na určitý den a hodinu předem. Stačí zavolat na telefonní číslo 728 500 900, naše asistentka s vámi domluví přesný den a čas přistavení vozu do našeho servisu k měření emisí a provedení STK.

 

Proč emise a STK od nás?

 • S platnou technickou kontrolou (STK) a osvědčením o měření emisí (ME) od nás odjíždíte bez starostí. Měření emisí probíhá přímo v areálu Mereni emisi a STKnašeho autoservisu LB Automobile Praha 4.
 • Váš automobil na technickou kontrolu kompletně připravíme a umyjeme. Drobné závady odstraníme hned, abychom vám ušetřili další čekání a čas se zajištěním servisu. Pokud během technické kontroly objevíme závažnější problém, zavoláme vám a domluvíme se na dalším postupu opravy v našem autoservisu.
 • Měření emisí a technické kontroly provádíme pro osobní vozy všech běžných značek, dodávky, off-roady a lehká užitková vozidla do 3,5 t – jak s benzínovým (zážehovým), tak naftovým (vznětovým) pohonem.
 • Nabízíme také související služby – opravy automobilů všech značek, výměny nebo opravy autodílů, karosářské, lakýrnické a mechanické práce, autodiagnostiku, výměny provozních kapalin, autosklo servis nebo třeba kompletní údržbu klimatizací, dezinfekce klimatizace a interiéru ozoném, kvalitní ruční mytí autokosmetikou Riwax a Kimicar a prodej značkových náhradních dílů a dílů Ford Motorcraft.
 • Při čekání budete mít v kanceláři našeho autoservisu k dispozici bezplatný Wi-Fi internet a kvalitní občerstvení včetně italské kávy. Navíc přinášíme našim zákazníkům možnost výhodného zapůjčení náhradního vozu po dobu měření emisí, STK nebo opravy. Naše autopůjčovna disponuje například vozy: Škoda Fabia, Ford Focus, Škoda Octavia, VW Passat, BMW řady 5 a dalšími. Navíc můžete využít možnosti dlouhodobého pronájmu vozidel autocentra.
 • Při autodiagnostice využíváme špičkové systémy Ford IDS, Super VAG- COM a Bosch KTS. Díky modernímu technickému zázemí a pravidelnému školení zaměstnanců našeho autoservisu je naše práce rychlá, efektivní a spolehlivá. Technologické postupy oprav jsou na evropské úrovni v rámci dodržování předepsané kvality související s provozem a bezpečností na pozemní komunikaci.
 • Jsme servisem značky Ford, členem Ford Service Clubu č. 126CZ088 a prodejcem originálních náhradních dílů Motorcraft pro vozy této značky.
 • Zkušenosti našich mechaniků potvrzuje řada odborných certifikátů a mnoho spokojených klientů.

V rámci individuálního přístupu ke každému zákazníkovi a to jak k soukromým osobám, tak i firmám nabízíme v případě servisu pro více vozidel možnost uzavření rámcové servisní smlouvy. Získáte tak nastavení podmínek a cen na míru u všech poskytovaných služeb jak autoservisu, tak i měření emisí a ostatních služeb našeho autocentra. Pro více informací nás kontaktujte.

Mereni emisi a STKJak probíhá měření emisí a STK?

V domluvený termín a čas se u nás zastavíte a předáte nám vůz včetně potřebných dokladů k měření emisí a provedení STK. Následně se postaráme o přípravu automobilu na STK včetně rychlého odstranění zjištěných závad a následného měření emisí ME. V případě vámi domluveného termínu a času odjíždíte v den předání vozidla s provedeným měřením a technickou prohlídkou od našeho partnera STK Kunratice Praha 4. Nakonec vám předáme osvědčení o emisích i protokol o provedení STK, vrátíme kompletní doklady k vozu a popřejeme šťastnou cestu.

Co od vás budeme potřebovat?

Až k nám pojedete na měření emisí a STK, přivezte prosím následující doklady (originály, nikoli kopie).

 • Osvědčení o měření emisí (růžová nebo zelená kartička)
 • Technický průkaz vozidla (originál – NE kopie)
 • Osvědčení o registraci vozidla (malý technický průkaz, originál – NE kopie)

Kdy nás můžete navštívit?

Nechte si provést měření emisí ME a technickou kontrolu STK v našem autoservisu LB Automobile. Postaráme se, aby váš vůz úspěšně prošel STK a měřením emisí a získal nové osvědčení o emisích a technickou kontrolu. Náš autoservis LB Automobile najdete na adrese Dobronická 635, Praha 4 – Kunratice. Pokud chcete zjistit, kdy máme nejbližší volný termín, zavolejte na zákaznickou linku měření emisí 728 500 900 od pondělí do pátku v čase: 7.00 – 18.00 h. Naše asistentka se vám bude věnovat a domluví vám vyhovující termín. Zavolat můžete také do kanceláře našeho autocentra a autoservisu na číslo 602 246 247 od pondělí do pátku v čase: 8.00 – 18.00 h., v sobotu od 8.00 - 13.00 h.


Chci se objednat do servisu

On-line rezervační systém pro
přezutí pneumatik


On-line rezervační systém pro
servis klimatizace


Uskladnění pneumatik

Pneuservis akce 2024

TUV NORD

Certifikát kvality služeb pro náš autobazar a autoservis

 

LB Automobile

Dobronická 635
Praha 4 - Kunratice

 
OTEVŘENO

PO - PÁ 8:00 - 18:00
SO 8:00 - 18:00
 

PNEUSERVIS

PO - PÁ 8:00 - 18:00
SO 8:00 - 18:00
 

 

On-line rezervační systém pro přezutí pneumatik >>

 

Autoservis Praha

Příběh autocentra LB Automobile začíná v roce 1995, kdy jsme začali opravovat i prodávat osobní a užitkové vozy. Každým rokem jsme zvyšovali kvalitu nabízených služeb a počet aut v nabídce autobazaru.

V současné době naše autocentrum nabízí kompletní služby jako je autoservis Praha 4, pneuservis Praha 4 a měření emisí ME pro vozidla různých značek. Máme moderní zázemí a používáme originální autodíly. O vaše auto bude pečovat tým zkušených mechaniků i kvalifikovaných odborníků na diagnostiku.

Prodej kvalitních pneumatik světových značek on-line za nízké ceny.

Více informací o firmě
LB Automobile

 

Prodej pneu Praha 4